ul. Wilcza 35/41 lokal nr 17 V p. 00-679 Warszawa

Anna Tychmańska

Anna Tychmańska

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja psychoterapia) oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Instytucie Psychologii Zdrowia. Obecnie jestem na czwartym roku Studium Psychoterapii SPCh.

Ukończyłam także Studium Terapii Par w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach

Od lat pomagam ludziom w radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi takimi jak utrata pracy, utrata sprawności, utrata partnera (rozwód, śmierć), pogorszenie relacji w rodzinie, samotność i poczucie odrzucenia. W 2002 roku założyłam z koleżanką fundację (AKAT. Fundacja Ziemia Gościnna dla wszystkich) której celem jest wspieranie psychiczne ludzi w sytuacjach kryzysowych. Realizujemy w fundacji różne warsztaty, szkolenia, spotkania grup wsparcia oraz poradnictwo psychologiczne i zawodowe.

W SPCh prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych zmagających się z:
poczuciem zagubienia, niezrozumienia i osamotnienia
obniżonym nastrojem lub/i lękiem
intensywnymi emocjami, impulsywnymi
destrukcyjnymi zachowaniami
stratami życiowymi i problemami w relacjach.

Pracuję w podejściu integracyjnym łącząc podejście poznawczo-behawioralne z opartą na uważności pracą z emocjami. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Jestem także absolwentką cybernetyki (Akademia Ekonomiczna w Katowicach),  studiów podyplomowych Doradztwo zawodowe i zarządzanie kompetencjami (SGH), studiów doktoranckich w zakresie ekonomii i zarządzania (SGH), oraz certyfikowanym coachem International Coaching Community.

Od kilkunastu lat wspomagam ludzi w obszarze rozwoju zawodowego i radzenia sobie ze stresem w pracy. Prowadzę warsztaty, szkolenia, zajęcia w szkołach wyższych, konsultacje oraz coaching (kariery i business coaching).

Przyjmuje w poniedziałki w godz 16.00-20.00

INTEGRA - Ośrodek Pomocy Psychologicznej

realizacja: estinet.pl

Poradnia INTEGRA dołączyła do Ośrodka Pomocy Psychologicznej "Bednarska".
www.bednarska.warszawa.pl