ul. Wilcza 35/41 lokal nr 17 V p. 00-679 Warszawa

Superwizja

Superwizja

Superwizorzy przyjmujący w OPP INTEGRA:

Zofia Adamowicz
Władysław Schnzel
Katarzyna Talmont

Grupa superwizyjna prowadzona przez Zofię Adamowicz,
superwizora-aplikanta PTP

Zapraszam pracowników OPP “Integra” oraz studentów Studium Psychoterapii do udziału w grupie superwizyjnej. Poniżej zostawiam informacje o mnie i o prowadzonej przeze mnie grupie. Grupa spotyka się raz w miesiącu przez dwie (ewentualnie trzy) godziny.

W prowadzonej przeze mnie grupie superwizyjnej łączę metody tradycyjnej superwizji z elementami szkolenia ISTDP. Zwykle zaczynam od krótkiego wstępu teoretycznego na temat teorii i technik ISTDP a potem uczestnicy superwizują swoją pracę z pacjentami.  Superwizja częściowo polega na odgrywaniu scenek, gdzie osoba superwizująca odgrywa swojego pacjenta, ja (ewentualnie ktoś inny) gra terapeutę używającego technik ISTDP a grupa jest komentującym obserwatorem.

Najbliższe spotkania superwizyjne:
7 maja 2021 godz. 12-15 (piątek) on-line;
11 czerwca 2021 godz. 12-15 (piątek) on-line

Koszt: 50 zł za jedno spotkanie superwizyjne
Zapisy: sekretariat@spch.pl

Informacja o mnie:

Jestem psychologiem, ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Mam status superwizora-aplikanta w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich. Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapeutyczne w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR (ukierunkowane głównie na terapię systemową) i Studium Psychoterapii w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich. Ukończyłam też czteroletni kurs (core training) Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP) w Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie dalej szkolę się w podejściu ISTDP w zaawansowanej superwizji u Jona Fredericksona.

Należę do Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, do Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, do Sekcji Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich i do sekcji ISTDP Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Pracuję głównie indywidualnie w nurcie psychodynamicznym i w podejściu ISTDP (w jego psychodynamicznej odmianie). Pracuję też w ko-terapii z koleżanką z rodzinami i małżeństwami używając metod systemowych.

Zapraszam do współpracy,
Zofia Adamowicz

 

INTEGRA - Ośrodek Pomocy Psychologicznej

realizacja: estinet.pl

Poradnia INTEGRA dołączyła do Ośrodka Pomocy Psychologicznej "Bednarska".
www.bednarska.warszawa.pl