ul. Wilcza 66/68, 00-679 Warszawa

Ewa Łuczak

Ewa Łuczak

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (2011), psychoterapeutką w trakcie szkolenia, anglistką. Od dwóch lat członkiem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Z pasji do psychologii i pragnienia rozwoju uczestniczę w szkoleniach z zakresu różnych kierunków psychoterapeutycznych, osobiście prowadzę szkolenia dla osób samotnych, które pragną wejść w związek. Pracuję pod stałą superwizją w nurcie psychoterapii integratywnej, ze szczególnym uwzględnieniem teorii schematów. Prowadzę terapię indywidualną z osobami dorosłymi, również w języku angielskim.
Prywatnie jestem oddana Afryce, zaangażowana w działalność wolontariacką na rzecz dzieci w Kenii oraz odpowiedzialna za program adopcji na odległość.

Rodzaj świadczonej pomocy:
problemy w relacjach i z nawiązywaniem relacji, wchodzenie w toksyczne związki interpersonalne, problemy z utrzymaniem stałych związków, rozstania, problemy w pracy, przeciążenie stresem, brak odporności na sytuacje stresowe, praca nad swoim rozwojem i asertywnością, poszukiwanie własnej tożsamości, problemy dotyczące adaptacji do nowego środowiska, zaburzenia nastroju, niemożność poradzenia sobie z codziennością, poczucie odrzucenia i niskiej wartości, samotność, depresja, zaburzenia lękowe, sytuacje kryzysowe, żałoba, zaburzenia osobowości, nadmierna wrażliwość, syndrom DDA i DDD, uzależnienia, współuzależnienia, konsultacja psychologiczna

Zapraszam w piątki w godzinach od 16 do 20.

INTEGRA - Ośrodek Pomocy Psychologicznej

realizacja: estinet.pl