Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich

Serdecznie zapraszamy na warsztaty:

Sekrety Komunikacji cz. II

oparte na metodzie „Porozumienie bez Przemocy”  Marshalla Rosenberga.

 

10 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-16:30

 

Sposób w jaki komunikujemy się z innymi oraz ze sobą, określa jakość naszego życia.

Tony Robbins

 

Komunikowanie się służy budowaniu relacji. Jesteśmy tak skonstruowani, że bezpieczne i wspierające nas relacje umożliwiają nam wyrażenie w pełni naszego potencjału.

Zatem warto zadbać o lepsze relacje! Uczenie się komunikacji polega najpierw na zdobyciu niezbędnej wiedzy. Jednak ona sama nie wystarcza. Należy szlifować umiejętności i wzmacniać „mięśnie” komunikacji. Podczas warsztatu doświadczymy mocy empatii, będziemy przyglądać się potrzebom i naszym głęboko skrytym pragnieniom oraz najlepszym sposobom na ich urzeczywistnienie. Zobaczymy, co przeszkadza nam w jasnym wyrażaniu siebie. Rozpoczniemy transformowanie dotychczasowych nawyków komunikacyjnych na te, które wspierając kontakt ze sobą i z innymi.

 

Dla kogo?

 

Dla osób, które znają już Porozumienie bez Przemocy, odbyły co najmniej 1-dniowe szkolenie z PBP i pragną rozwijać umiejętności:

 

  • autentycznego słuchania i „bycia” z drugą osobą;
  • wyrażania siebie w pełni, asertywnie i z empatią;
  • dbania w relacjach jednocześnie o siebie i o innych.

 

Uczestnik warsztatów powiedział:

 

„Warsztaty poruszyły mnie dogłębnie. Zainspirowały mnie do wprowadzania w codzienne życie metod skutecznego porozumiewania się. Prowadząca, z niezwykłym zaangażowaniem i w przystępny sposób, przekazała wiedzę, którą mogę rozwijać dalej. Nie spodziewałem się, że relacje międzyludzkie mogą być tak fascynujące, jeśli wprowadzimy w życie kilka podstawowych zasad, które przyswoiłem na warsztatach. Polecam z całego serca wszystkim”.

Piotr Zalewski

 

 

PROWADZENIE:

 

Anna Makarska – od lat zafascynowana Porozumieniem bez Przemocy. Odbyła wiele szkoleń z międzynarodowymi, certyfikowanymi trenerami, w tym z twórcą metody, dr Marshallem Rosenbergiem. Jest w procesie uzyskiwania międzynarodowej certyfikacji przy Center for Nonviolent Communication w Albuquerque, USA. Posiada wykształcenie w coachingu koaktywnym oraz w pracy z liderami.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z prowadzącą na e-mail: anna.makarska@gmail.com lub telefon: 503 47 66 47

TERMIN: 10 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-16:30
ZAPISY: CPP Integra, tel. 697 011 207 lub e-mail: integra@spch.pl

MIEJSCE: CPP Integra, ul. Wilcza 66/68

KOSZT: 190 zł, płatne na konto INTEGRY: 72203000451110000003355300

tytułem: „Sekrety Komunikacji cz. II” oraz imię i nazwisko zgłaszanej osoby.

Zapewniamy komfort uczenia się w kameralnej grupie osób o podobnych zainteresowaniach. W ramach warsztatów uczestnicy otrzymają materiały do wykonywania ćwiczeń oraz zaświadczenie o uczestniczeniu w warsztatach.

 

Partnerzy