Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich

WARSZTATY BIBLIODRAMY
dla kobiet: „Tobie mówię: wstań!”
21.05.17

Zapraszamy Kobiety na niezwykłe spotkanie – ze sobą, z Bogiem, z innymi kobietami. Będzie to też spotkanie z dziewczynką i kobietą wewnątrz nas.

Czy lubię siebie, czy dobrze się ze sobą czuję?
Jezus mówi do każdej z nas „Dziewczynko mówię Ci wstań”
Do czego nowego powstaję?
Co czuję, gdy słyszę te słowa?

Te i inne pytania będziemy sobie zadawać w świetle historii córki Jaira z Ewangelii świętego Marka (Mk 5, 21-24a.35-43).
Warsztaty będą prowadzone metodami bibliodramy, które pozwalają nam w autentyczny, a przez to twórczy sposób wejść w głębsze poznanie nas samych w świetle Słowa Bożego. W bibliodramie jesteśmy cali zaangażowani: nasze ciało, myśli, emocje i wyobraźnia. Uczestnicy warsztatów poprzez odgrywanie scenek, tworzenie gestów, poprzez ruch i słowo wpisują doświadczenie swojego życia, swoje egzystencjalne pytania w krąg doświadczeń bohaterów biblijnych.
Zapraszamy Cię na niezwykłe spotkanie z bibliodramą.

Termin: 21 maja, niedziela, w godz. 12.00-18.00
Koszt: 90 zł płatne do 15 maja na konto: 72203000451110000003355300
Zgłoszenia: integra@spch.pl, 697 011 207
Miejsce: Ośrodek Pomocy Psychologicznej SPCh INTEGRA, ul. Wilcza 66/68
Prowadzenie: HENRYKA CZYŻ – socjoterapeuta, arteterapeuta, ukończyła Szkołę Trenerów Dramy oraz Studium Terapii przez Sztukę. Certyfikowany Lider Bibliodramy. Od wielu lat kierownik duchowy (osoba towarzysząca rekolektantom) przy Ćwiczeniach Duchowych Św Ignacego w Centrum Duchowości w Częstochowie.
BEATA CHRUDZIMSKA – katechetka; lider bibliodramy, mgr filozofii i teologii UKSW, studia podyplomowe z duchowości – PWTW, studia doktoranckie z filozofii– Fryburg/Szwajcaria, studia doktoranckie z teologii – CTA „Pallottianum” UKSW, praktyka pastoralna – Salzburg/Austria

Partnerzy