Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich

JEŚLI…

… po raz kolejny podchodzisz do nauki języka obcego z nadzieją, ale i z lękiem, że znowu się nie uda…

… musisz używać języka obcego w pracy i czujesz wtedy stres i napięcie, zwłaszcza gdy słuchają cię inni…

… twierdzisz, że innym nauka czy posługiwanie się językiem obcym wychodzi łatwiej, tobie nie idzie wcale albo idzie bardzo mozolnie…

…TO PROPOZYCJA DLA CIEBIE

ZAPRASZAMY na cykl indywidualnych, cotygodniowych spotkań z filologiem-terapeutą. Jest to propozycja dla osób, które chciałyby rozprawić się z uwierającą im barierą językową i chcących zacząć posługiwać się swobodniej językiem obcym. Oferta również obcokrajowców mieszkających w Polsce, posługujących się językiem angielskim bądź francuskim.

PROCES usuwania bariery językowej dokonuje się w oparciu o analizę indywidualnych doświadczeń – obecnych i przeszłych, przekonań, potrzeb i wartości danej osoby. Ponieważ nasze umiejętności językowe uzależnione są w dużym stopniu od naszych rozmaitych życiowych przeżyć, przekonań i potrzeb, ich analiza może wykraczać poza obszar stricte językowy. Tu jednak zawsze zajmujemy się nimi w określonym celu, tj. przezwyciężenia bariery językowej i uwolnienia potencjału w tym obszarze.

BIORĄC UDZIAŁ w cyklu proponowanych spotkań możesz…

… poznać prawdziwy korzeń swoich trudności językowych i przejąć nad nim kontrolę
… zamknąć w przeszłości swoje negatywne doświadczenia i skojarzenia z nauką oraz jęz. obcym
… osiągnąć większą swobodę w komunikacji
… poznać swój indywidualny styl uczenia się
… poznać przydatne strategie komunikacyjne
… zacząć cieszyć się z posługiwania się językiem obcym

KOSZT 120 ZŁ/h

PROWADZI
Joanna Olszyńska. Posiada wykształcenie językowe oraz psychoterapeutyczne. Jest magistrem filologii angielskiej UAM w Poznaniu. Posługuje się także biegle językiem francuskim. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako lektor, z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi oraz na stanowiskach tłumaczeniowo-administracyjnych w Polsce i zagranicą. Studiowała psychologię kliniczną na SWPS w Warszawie oraz posiada dyplom psychoterapeuty SPCh. Mieszkała w Irlandii oraz Francji i Anglii. Obecnie pracuje jako psychoterapeuta oraz lektor języka angielskiego. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupowe warsztaty rozwojowe.

Partnerzy