Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich

Zapraszamy na warsztaty

BĄDŹ PROAKTYWNY – WEŹ SWOJE ŻYCIE W SWOJE RĘCE

Czujesz, że mógł(a)byś zawojować świat? Masz w sobie chęć, ikrę, ale… Wciąż piętrzą się przeciwności, spotykasz niewłaściwych ludzi, ktoś rzuca Ci kłody pod nogi, w końcu się zniechęcasz… Ta passa może się odwrócić, ba, Ty możesz ją odwrócić.

Na warsztacie:

1. Dowiesz się, czemu bywa tak, że nasze starania przynoszą mierne, lub wręcz nie przynoszą żadnych rezultatów. Kluczem jest tu słowo „reaktywność”, to nasza nieefektywna postawa, którą nawykowo stosujemy na co dzień i która krzyżuje nam szyki. Dowiemy się, jak ją wyeliminować i zmienić swoje działania na skuteczne i satysfakcjonujące.

2. Poznasz kluczowy nawyk skutecznego działania – proaktywność, nie tylko dowiesz się, czym jest, ale jak ja stosować, aby być efektywnym.

3. Dowiesz się (i przećwiczysz!) się radzić sobie z przeciwnościami, „brać byka za rogi” i osiągać to, co chcesz i przy okazji naprawiać nasze relacje.

Warsztat ten oparty jest na modelu skutecznego działania opracowanego przez guru biznesu
Stephena R. Coveya.

Dla kogo? Na warsztat zapraszam wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.
Kiedy: 11 maja 2016 roku, godz. 17:00 do 19:50
Koszt: 50 zł
Zgłoszenia: integra@spch.pl, tel. 697 011 207
Miejsce: Centrum Pomocy Psychologicznej SPCh INTEGRA, ul. Świętokrzyska 36, klatka II lok 24

Warsztat poprowadzi: IZABELA SARNA (Pracownia Transformacji RESTART), certyfikowana trenerka FRIS- style myślenia, absolwentka studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (specjalność: Praktyczna Psychologia Społeczna), dyplomowana trenerka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA, ponad 16 lat kieruje zespołem IT, pasjonatka rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia, kobieta spełniona (i wciąż spełniająca się), żona z 15letnim stażem, mama siedmiolatka.

Partnerzy